Protez Tırnak

/

Protez Tırnak, doğal tırnaklara estetik form ve kusursuz görünüm kazandırmak amacıyla uygulanan tırnak kaplama tekniğidir. Protez tırnak estetik açıdan son yıllarda bayanların en çok talep ettikleri konuların başında yer almaktadır.Protez tırnak doğal tırnağa oranla 80 kat daha dayanıklı, 2 kat daha kalındır. El ve ayaklara uygulanabilir ve arzu edilirse kalıcı frenchli görünümlü olarak hazırlanabilir. Son derece kullanışlı ve doğal görünümlüdür.Protez tırnağın görünümü öylesine estetik ve doğaldır ki kimse bunları doğal tırnaktan ayırt edemez.

 

Protez Tırnağin Uygulanması

Protez tırnak öncelikle, takma tırnak gibi eczaneden alınıp yapıştırıcıyla komple tırnak yüzeyine kapatan uygulamalara benzemez. 2 saat süren bir işlemdir ve aylık bakımları düzenli yapıldığı sürece en az 6 ay kullanılır. Tırnak yiyenleri alışkanlıklarından kurtaracak psikolojik telkin beraberinde bilinen tek yöntemdir. Protez tırnak yaygın olarak akrilik teknoloji ve jel teknoloji ürünleriyle gerçekleştirilir

 

Protez Tırnakta Kullanılan Mağzeme

Protez Tınakta dünyanın 1 numaralı markası Alman Trosani Kullanıyoruz.Değişik Model ve seçenekler için stüdyomuzu ziyaret ediniz.

Protez Kirpik

/

Doğal görünümlü, uzun, dolgun, ipeksi kirpikler her kadının hayalidir. Kısa süren bir operasyon ile doğal görünen ve diğer yapıştırma yöntemler gibi iz bırakmayan kıvrak kirpiklere sahip olabilirsiniz. protez kirpikler, günlük yaşamınızı etkilemeyecek ve hatta maskara sürmeye bile gerek duymayacaksınız. Dolgun ve koyu görünümü oldukça hoşunuza gidecek.

 

Protez Kirpiğin Uygulanması

protez kirpik uygulaması özel kokusuz ve her türlü cilt için hassas ciltler ve normal ciltler için farklı yapıştırma ürünleri mevcuttur. uygulama yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir, protez kirpikler ağırlık yapmaz a ve kendi doğal kirpiklerinize asla zarar vermez.

Diş Taşı

/

Diş pırlantaları özellikle üst yan keser dişlerin lateral yüzeylerine yapıştırılan değişik ebat ve şekillerde, değişik kalitelerdeki taşlardır.Genelllikle dişte herhangi bir aşındırma işlemi uygulanmaksızın takılan ve dişlere zararı olmayan bir uygulamadır.

İğneli Epilasyon

/

İğneli epilasyon 100 yılı aşkın süredir uygulanan; ince sarı ve beyaz kıllarda etkili olan en eski epilasyon yöntemidir. Bu yöntemde özel, ince ve yumuşak bir iğne ile kıl köküne girilerek zayıf bir elektriksel akım uygulanır. Böylece kıl kökleri tahrip edilerek kalıcı bir çözüm sağlanır. Her kılın 3 dönemi vardır. Bu dönemler “Anagen” ,“Katagen” , “Telogen” dönemleridir. İğneli epilasyonda bu dönemler son derece önemlidir. Kılların aktif olduğu “Anagen” dönem en uygun dönemdir.Bu dönemi yakalayabilmek için işlemin belli periyotlarda tekrar edilmesi gerekir. Uygulanacak seans sayısı, tüylerin çıkış süresi, yapısı, rengi ve yoğunluğuna göre belirlenir. Uygulama sırasında ağrı duyulmaz, hafif bir ısı hissedilir.

Ürün Satışı

/

Bünyemizde Tattoo(dövme) makineleri ve boyaları, Piercing modelleri, Takma kirpik ve daha bir çok Güzellik bakım malzemelerinin tanınmış markaların satışı gerçekleşmektedir.

Eğitim

/

Kalıcı Makyaj, Tattoo (dövme) , Hint Kınası, Vücut Süsleme, Piercing ve profesyonel Makyaj Eğitimi verilir.
Detaylı bilgi ve malzeme satış için lütfen bizimle irtibata giçiniz.
 

hakkımızda

Dövme ve kalıcı makyaj sanatçısı Meryem, 14.09.1960'ta İran'da doğmuştur. 1980 yılında İran'da Alman asıllı bir firmadan güzellik uzmanlığı ve vücut süsleme sanatına dair eğitimini alarak Türkiye'ye gelmiştir ve 1987'den beri 22 yıldır Türkiye'de dövme ve kalıcı makyaj sanatı ile ilgili hizmet vermektedir.

kontak

İstiklal Caddesi Hazzopolo No:116-F Beyoğlu,Taksim

Not:Galatasaray Lisesi, Zara mağazası karşısındaki geçitteyiz.

Telefon: 0212 251 57 80

Mobile: 0532 595 91 39

E-mail: meryem@taksimtattoo.com