Hakkımızda

/

Dövme Ve Kalıcı makyaj sanatçısı Meryem , 14.9.1960' ta İran'da doğdu. 1980 yılında iranda alman asıllı firmadan güzellik uzmanlığı ve vücut süsleme sanatına dair eğitimini alarak türkiyeye geldi 1987 den beri 29 yıldır türkiyede dövme ve kalıcı makyaj sanatıyla ilgili hizmet vermektedir. Meryem Tattoo merkezinde cilt bozuklukları ve yara izleri ( kazalar , estetik ameliyat veya göğüs büyütme sonrası , vs.) den kaynaklanan izleri Kalıcı makyaj ve dövme ile kamufle edilmektedir. Kişisel hedefimiz, sizlere en iyisini sunmak olup Sizlerin istekleri doğrultusunda her zaman hizmetinizdeyiz.

Yetki Belgeleri

Uygulama yetkilimiz meryem hanım bütün gerekli belgeler ve diplomalara sahiptir. Bu serfitikalar devlete bağlı resmi kurumlardan alınmıştır.
/

Farklılıklarımız

1. Uygun Sağlık Koşulları

Son derece HİJYENİK bir ortamda uygulanan işlemlerin hepsinde dezenfekte edilmiş aletler kullanılır.Her uygulamada herkese ayrı iğne kullanılır.uygulama alanı içersinde galoş giyme mecburiyeti vardır.Kullanılan boyalar birinci kalite olup tamamen bitkisel olduğundan dolayı alerjik durumlara yol açmaz.

2. Tecrübe

Ağrılı durumlarda lokal anestezi kullanılarak acı en alt düzeye indirilir.Son model makineler meryem hanımın tecrübeli ellerinde ,vucudunuza zarif dokunuşlar ile acı hissinizi en alt seviyede tutar.İşlem sonrsında dövmenin kalitesini arttıran ve iyileşme sürecini hızlandıran kremler ile uygulamanın kalitesi artırılır.

3. Ödeme Kolaylığı

Uygun ödeme koşulları ve taksitlendirme olanakları ile en kaliteli ürünlerin kullanılmasının yanısıra Kaş Kontür, dudak kontür, göz eyeliner çalışmalarından aynı anda iki işlem yaptırana 3'üncü işlem %50 indirim.

Hedefimiz, memnuniyetiniz.

Güleryüzlü ve samimi bir ortamda bütün sağlık kuralları göz önünde bulumdurularak zengin katolog ve geniş model seçimi yelpazesiyle merkezimize gelip gönül ferahlığıyla işlemlerinizi uygulayabilirsiniz..

Yorumlar

Şenay Akbulut

Meryem Hanımın çalışmaları Beni çok memnun etti.Başka yerde yaptırdığım hatalı çalışmaları düzeltti ve bu konuda bana çok yardom etti.Kızımın kaşını yaptı .Doktor kızıma ve arkadaşlarına tavsiye ettim , onlar da çok memnun kaldılar.

etoile

kesinlikle işini bilen biri meryem abla. dövme,piercing ve cilt bakımı için gitmenizi tavsiye ederim.

getto

dövmeler.. orijinal desenler, ilginç..

hicran

merhabalar bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim.ilk önce cilt bakımı yaptırdım kullandığı malzemeler ve el yeteneği gerçekten mükkemmel cildim pırıl pırıl oldu. sonra kaşlarımın seyrek olduğunu farkettim ve kaş yapıldıktan sonra gören herkesi meryem tatto ya yönlendirdim her yaşta insanın gidebileceği bir yer. ısrarla herkese tavsiye ediyorum

asiye

selamlar meryem hanımı yakından tanırım uzun zamandır da müşterisiyim. kalıcı makyaj ve kaş yaptırmıştım. şu an çok memnunum. üstelik sadece kalıcı makyajda değil dövme ve piercing alanındada çok başarılı bir insan. hem fiyat olarakta çok uygun. herese tavsiye ederim

hakkımızda

Dövme ve kalıcı makyaj sanatçısı Meryem, 14.09.1960'ta İran'da doğmuştur. 1980 yılında İran'da Alman asıllı bir firmadan güzellik uzmanlığı ve vücut süsleme sanatına dair eğitimini alarak Türkiye'ye gelmiştir ve 1987'den beri 22 yıldır Türkiye'de dövme ve kalıcı makyaj sanatı ile ilgili hizmet vermektedir.

kontak

İstiklal Caddesi Hazzopolo No:116-F Beyoğlu,Taksim

Not:Galatasaray Lisesi, Zara mağazası karşısındaki geçitteyiz.

Telefon: 0212 251 57 80

Mobile: 0532 595 91 39

E-mail: meryem@taksimtattoo.com