Merkezimiz

/

Son derece HİJYENİK bir ortamda uygulanan işlemlerin hepsinde dezenfekte edilmiş aletler kullanılır. Her uygulamada herkese farklı ve yeni iğneler kullanılır. Uygulama alanı içersinde galoş giyme mecburiyeti vardır.Kullanılan boyalar birinci kalite olup tamamen bitkisel olduğu için alerjik durumlara yol açmaz.

Acısız

/

Ağrılı durumlarda lokal anestezi kullanılarak acı en alt düzeye indirilir.Son model makineler meryem hanımın tecrübeli ellerinde ,vucudunuza zarif dokunuşlar ile acı hissinizi en alt seviyede tutar. İşlem sonrsında dövmenin kalitesini arttıran ve iyileşme sürecini hızlandıran kremler ile uygulamanın kalitesi artırılır.

Samimiyet

/

Güleryüzlü ve samimi bir ortamda bütün sağlık kuralları göz önünde bulumdurularak zengin katolog ve geniş model seçimi yelpazesiyle merkezimize gelip gönül ferahlığıyla işlemlerinizi uygulayabilirsiniz..

hakkımızda

Dövme ve kalıcı makyaj sanatçısı Meryem, 14.09.1960'ta İran'da doğmuştur. 1980 yılında İran'da Alman asıllı bir firmadan güzellik uzmanlığı ve vücut süsleme sanatına dair eğitimini alarak Türkiye'ye gelmiştir ve 1987'den beri 22 yıldır Türkiye'de dövme ve kalıcı makyaj sanatı ile ilgili hizmet vermektedir.

İletişim

asmalı mescid mahallesi

meşrutiyet caddesi

no:31/c kat-2 Beyoğlu-Taksim

Tel: 0532 595 91 39

E-mail: taksimtattoo@gmail.com